1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

19 Mart 2012 Yay burcu Pazartesi Günü Yorumu

Konu, 'Yay' kısmında yaykoç tarafından paylaşıldı.

 1. y

  yaykoç Yeni Üye

  19 Mart 2012Pazartesi Yay burcu
  Yay Burcu Yorumu 19 Mart Pazartesi 2012
  Yay Burcu Ve Günlük Yorumu 19 Mart 2012
  [​IMG]
  Sevgili Yaylar Pazartesi günümüz, dünden beri burcunuzda ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. İlişkinizle alakalı konularda her ikiniz de yanlışlarınızı, egonuza yenilmeden gözden geçirmeyi, bilmelisiniz. Birbirinize bugün samimi ve candan davranınız. Sevginizi sözcüklerle dile getirmeyi ihmal etmeyiniz.


  Saat 13:50 Ay-Kuzey düğüm arasındaki olumlu görünüm, partnerinizle aranızdaki irtibatı güçlendirici. Onun kendi eksiklerini görmesi ve tamamlaması, sizin de onun üzerinde baskı kurmadan ılımlı bir şekilde anlaşmaya gönüllü olmanız aranızdaki buzları kolaylıkla eritebilir.

  Saat 15:36 itibariyle Ay-Satürn arasında oluşan faydalı görünüm, ciddiyetinizin gayet net bir şekilde anlaşılmasını sağlıyor. Dudaklarınızdan dökülen her söz, bir senet gibi. Sizi dinleyenler, anlaşmaya, anlaşılmaya olan açlığınızı gayet net bir şekilde hissetmekteler. Özgüvenli ve kendinizi gayet güçlü bir şekilde ifade ettiğiniz için ciddiye alınmamanız mümkün değil.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Yay burcu günlük yorumu
  (23 Kasım - 22 Aralık)

  Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
   
 3. p

  pepe Yeni Üye

  Yay burçları bu yıl kariyer olayına oldukça eğilecek
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş