1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

18.07.2011 Kızım Nerede 25. Bölüm

Konu, 'Televizyon' kısmında senay tarafından paylaşıldı.

 1. s

  senay Yeni Üye

  Kızım Neredenin 25. Bölümünde neler olacak,
  Kızım Nerede yeni bölüm yorumlarınızı bekliyoruz.

  24. Bölümün özetinde şu gelişlemeler yaşanmıştı.

  Suna'yı ziyarete gelen Ziya Fehmi; tehditlerinin işe yaramayacağını, Suna'nın kızını bulmak için Kağan komiserle görüşmeye devam edeceğini anlamıştır. Jülide'nin; Bahadır'ın uyarılarına kanıp Zafer'le ilişkisini basına açıklaması; Bahadır'ın hedefine ulaşmasını sağlarken Zafer'i zor duruma düşürür. Öfkeden deliye dönen Zafer ise evden gelen kötü haberle yıkılır. Ziya Fehmi, Suna'yı ***ürmüştür. İşleri yoluna girene kadar Zafer'in de ağzını açmaması konusunda uyarıp, Suna'yı öldürmekle tehdit eder. Zafer'in eli kolu bağlanmıştır. Jülide'nin açıklamasıyla Cansu ve Eylül'ü de kaybeden Zafer, ne yapacağını bilemez. Gerçeği kimseyle paylaşamamaktadır. Öfkesini çıkarıp hesap sorabileceği tek kişi Jülide'dir. Fakat bu öfke Zafer'e çok pahalıya mal olacaktır. Herkesi şaşırtacak bu olay, Zafer'den intikam almak isteyen kişinin kim olduğunu açığa çıkaracaktır. İpek ise Mine'nin hamile olduğunu öğrenince, çocuğu aldırmasını önerir. Kemal'e güvenmeyen Mine'yi zor günler beklemektedir. Hazal'ın şüpheli hareketlerini fark eden İpek, kızını takip eder ve Zeynep'le ilgili sakladığı gerçeği öğrenir. Hazal konusunda şüpheleri olan Kağan komiser yaptığı aramada beklenmedik bir durumla karşılaşır. İşler sandığından daha karmaşık ve tehlikelidir.

  Bir çok sırrın açığa çıkacağı bu bölümde; Zeynep'in kaçırılması olayının karanlık bölgeleri aydınlanmaya, Zeynep'e giden yol açılmaya başlar.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Açıkcası ilk günler bu dizi nasıl uzun soluklu olacak diyordum ancak senaristler çok usta bir manevra ile konuyu sonsuza bağladılar..
   
 3. A

  Abdullah Yeni Üye

  Çok güzel bir film bu diziyi hiç kaçırmıyacağım...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş