1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

17 Ekim 2012 İkizler Burcu Çarşamba Günü Yorumu

Konu, 'İkizler' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  17 Ekim 2012 İkizler burcu Çarşamba günü
  İkizler burcu Çarşamba günü yorumu
  17 Ekim 2012 İkizler Burcu Günlük Yorum
  [​IMG]

  Sevgili İkizler Çarşamba günümüz, Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Pozitif düşünme hem de etrafınızdaki insanlarla güçlü bağlar kurabilmeniz bugünkü Ay ışığı altında inanın çok kolay. Moral gücünüzün yüksekliği ilişkinizi güçlendirici ve birlikte paylaşımlarda bulunmanızı sağlayıcıdır.

  Saat 13:50 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, gayet olumludur. Partneriniz, onun üzerinizdeki etkinin farkındadır. Arzuladığı ilgiyi hiç kimseden bu kadar göremeyeceğini bilir. Bunu dile getirmese de, kendi içinde derinlemesine düşünür. Bu görünüm kimileri için yeni bir kararı simgeler. Bu karar gayet olumludur.

  Saat 15:36 Ay-Satürn arasındaki olumlu görünüm, karşınızdaki kişiyi memnun etmekten ziyade, ilişkinizi bir bütün olarak ele alıp eksikleri belirlemeniz anlamında destekleyicidir. Kim taviz vermeye yanaşmıyor veya hangi taraf engeller çıkarıyorsa, onun şikayet etmeye hakkı yoktur.
   
 2. a

  alev Yeni Üye

  İkizler burcu çift karakterli bir burç
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş