1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

17.10.2010 Koç Burcu Yorumları

Konu, 'Koç' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Hürriyet Gazetesi (17 Mart 2010)

  Duygusal ilişkileriniz gerilimli ve hisleriniz karmaşık olmakla beraber iş ve sosyal hayatınızda insanlarla iyi anlaşabilir, fikirlerinizi beğeni uyandırabilecek şekilde takdim edebilirsiniz. Birçok konuda önemli insanlardan destek görmeniz olasıdır. Bugün özellikle yapmak istediğiniz şeyleri iyi planlamalı ve kararlılıkla harekete geçmelisiniz.

  Vatan Gazetesi (17 Mart 2010)

  Değer vermediğiniz bazı kişiler, gün gelir herhangi bir konuda sizin kurtarıcınız olabilirler. Sosyal ilişkilerinizin düzenli olmasına dikkat edin. Maddi kazançlarınızda artma olacak. Sağlık durumunuz iyi görülüyor.
  Aşk Yaşamı (17 Mart 2010)

  Sevgilinizin karşı cinsten dostluklarınıza tepkimeci olması, tamamen sizin etrafınızdaki bu tür dostlukların artmasıyla ilgili. Genelleştirerek dile getirdiği sorunlar, ilişkinizdeki özel durumdan kaynaklanıyor.

  turk.net (17 Mart 2010)

  Yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenin zararlarını size gösterebilir. Ama kıssadan hisse çıkartma yeteneğiniz, böyle durumlarda size zarardan çok yarar getirebiliyor. Son zamanlardaki kararsızlığınız çok ileri boyutlara varmış gibi. Çok inanarak verdiğiniz kararların hemen arkasından gelen kısa tereddütlerle kararsız insan imajı verebiliyorsunuz.
  Milliyet Gazetesi (17 Mart 2010)

  Burcunuzda ilerleyen Ay sizi dikkat çekici kılmakta. Ãœzerinde durduğunuz konularda başarılı bir şekilde ilerlemeniz söz konusu. Hayatınıza canlılık katacak yeni girişimlerinizle öne çıkabilirsiniz. Sezgilerinize güvenmeniz gereken bu süreçte biraz sabırlı olmanız gerek. İkili ilişkilerde bazı düşünce ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Ani kararlar vermekten kaçınmalısınız.
  İş Yaşamı (17 Mart 2010)

  Birkaç görüşme sonrasında ikna olduğunuz konuyla ilgili, yakında size kolaylıklar sağlanacak. İşyerinizde düzgün ilişkilerin programlayıcısı gibisiniz. İnsanları dinlemeyi iyi bilmeniz ve ağzınızın sıkılığı sizi sırdaş yapıyor.
  Sabah Gazetesi (17 Mart 2010)

  Bugün, özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyeceksiniz.Beklemeyi bilmediğiniz için, bir çok iş fırsatlarını kaçırıyorsunuz. Maddi konularda hisseli kazançlardan payınıza düşeni almak isteseniz de, hakkınız için mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Bazı gerginlikleriniz için rahatlamayı denemelisiniz.
  Para Durumu (17 Mart 2010)

  Bir taşınma olayının hazırlığında gibisiniz, bu sizi ürkütüyor. Alacak verecek işlerinde bugünlerde bazı küçük zararlar olabilir. Küçük bir para desteğine duyduğunuz ihtiyacı yakında gidereceksiniz.

  Dikkat (17 Mart 2010)

  Yeni gündeminize giren harcamalar, çok da gerekli olmayabilir. Para konularında dikkatli davranmanız gereken bir gün.
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  Yeni gündeminize giren harcamalar, çok da gerekli olmayabilir. Para konularında dikkatli davranmanız gereken bir gün. mutlaka dikkat edilmesi gerkenler...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş