1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

17.04.2010 Yengeç Burcu Yorumları

Konu, 'Yengeç' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Hürriyet Gazetesi (17 Mart 2010)

  Bugün dostlarınız ve önemli konumlardaki kişiler de size yardımcı olacaklardır. Ayrıca yakın olduğunuz bir kimseyle veya tek başınıza ilginç bir konuya el atabilirsiniz. Bazı kişilerin sizi çekemeyerek ortaya değişik sorunlar çıkartmaya çalışabilirler. Onlara aldırmayıp, istediğiniz doğrultuda ilerlemekte israrcı olmalısınız.

  Vatan Gazetesi (17 Mart 2010)

  Uzun bir çalışma sürecinin ardından nihayet yeni kurmak istediğiniz iş için finale geldiniz. Vereceğiniz güven ileride size başarıyı getirecektir. Sevdiğiniz insanın kalbini kazanmaya çalışın.
  Aşk Yaşamı (17 Mart 2010)

  Bugünü birlikte geçirme planlarınız tek taraflı değil. Heyecanınız ilk günkü gibi devam ediyor. Böyle bir ilişkiyi yakalamış olmaktan çok hoşnut görünüyorsunuz..
  turk.net (17 Mart 2010)

  Yakınlarınızdan birisinin iş yaşamıyla ilgili bir projeyi hararetle destekliyorsunuz. Sizin desteğinize ihtiyacının farkındasınız. Ama yine de tedbiri elden bırakmayın. Onun başarısız olabilme ihtimalini de göz önünde bulundurmalısınız. Bugün ailenize bir ziyarette bulunmaya çalışın. Ailenize bağlılığınız onları olduğu kadar sizi de mutlu ediyor.
  Milliyet Gazetesi (17 Mart 2010)

  Sizin için olumlu ancak dikkat gerektiren koşullar söz konusu. Amaçlarınıza odaklanmak ve daha ileriye gitmek isteyeceksiniz. Zira ortaya çıkan yepyeni durumlardan üstlerin desteğin öne çıkarabilir. İş ilişkilerinde uyum ve paylaşıma önem vermek bazı gerginlikleri aşmanızı sağlayacaktır. İş ve ev arasında kalmanız ise huzursuzluk yaratabilir.
  İş Yaşamı (17 Mart 2010)

  Önümüzdeki günlerde kendinize güveninizi testten geçireceğiniz gelişmeler var. Son günlerde üst üste gelen yenilikler sizi şaşırtmıyor. Her yeni duruma başarıyla ayak uyduruyorsunuz.
  Para Durumu (17 Mart 2010)

  Bir para tartışmasında seviyeyi koruma çabalarınız olacak. Bu defa da durumun düzeleceğini düşünüyorsunuz, ama her defasında ummadığınız bir harcama bütçenizi etkiliyor.
  Dikkat (17 Mart 2010)

  Birtakım ilişkilerinizde güven sınırlamaları yapmanız gerekiyor. İnsanlar size güvenlerini verirken sizin kadar cömert davranmıyorlar.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Sevgili Yengeçler gerek Venüs ve gerekse Merkür geri hareketini göz önüne alırsak bunaldığınızı düşünebilirsiniz. Oysaki yaşam tek düze bir rota üzerinde ilerlemeyen, sürekli mutluluk veya mutsuzluk yaşanması mümkün olmayan bir olgudur. Tabi ki her burç mensubu belirli bir dönem zorlanır, belirli bir dönem sonra aydınlığa kavuşur. Bunların hepsi insana dair gelişmelerdir. Sizler için de içsel açıdan arınma süreci olacak Merkür geri hareketi aslında kendi kendinizi keşfettiğiniz, yeniden sevmeye başladığınız, birçok konuda ruhsal zenginliğe kavuşacağınız zaman dilimidir. Tabi bakmakla görmek arasındaki farkı iyi saptamak lazımdır.
  Şimdi sizler gerek Venüs gerekse Merkür sayesinde, yanlışlarınız, eksikleriniz, sevaplarınız, günahlarınız, elinizde olanlar ve arzuladıklarınız üzerine eğilerek, yaşamınızda neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu saptayabilirsiniz. Kimi zaman umursamadığınız veya fark edemediğiniz, yaşamınızı yakından ilgilendiren birçok ayrıntıyı bu dönemde kolaylıkla algılayabilir ve düzenleyebilirsiniz. İlişkinizle birebir alakalı her noktayı, sağlığınızı, yardımseverliğinizi, sosyal hayatınızı yeniden düzene koymak için neler yapmanız gerekiyor, bütün bunları gayet başarılı bir şekilde saptayabilirsiniz.
  29 Mayıs-28 Haziran arası karşınıza çıkabilecek fırsatları değerlendirmekten ziyade mercek altına alarak düşünmek en faydalısıdır. Bu arada eskiden beri devam eden sorunlarınız varsa, bunları geri harekette çözebilmeniz için öncelikle iyi düşünmeli, iyi bir planlama yapmalı ondan sonra yürürlüğe koymalısınız. Daha önceden size teklif edilen fakat uzun zamandır düşündüğünüz şeyler varsa bunları yerine getirebilirsiniz. Yine daha önceden kabul ettiğiniz fakat başlamakta tereddüt ettiğiniz işleri de, eksikleri var mı diye kontrol edip, her türlü olasılığa karşı önlemler aldıysanız, sizin için hakikaten olumlu olacağına inanıyorsanız geri harekette bunları yürürlüğe koymanızda mahsur yoktur.İş verimliliğiniz veya huzurunuz için size önerim öncelikle otorite konumundaki kişilerle diyalogunuzu ne olursa olsun iyi bir şekilde sürdürmektir. Güçlü insanlarla temas etmek, işinizde ilerlemek adına farklı eğitimler almak, gerekirse bir ustadan öğrenmek, konusunda tecrübeli kişilerle fikir alışverişinde bulunmaktır. Ortaklıklar konusunda ise, böyle bir düşünceniz varsa, öncelikle sözleşmelerinizi adil, eşit hak ve özgürlük duygusu altında yapmak ve konusunda deneyimli insanlarla çalışmaktır.
   
 3. A

  Almira Yeni Üye

  Yengeçlerin ayına girdik Haziranda Yengeçler çok şanslı olabilir.
   
 4. A

  Abdullah Yeni Üye

  29 Mayıs-28 Haziran arası karşınıza çıkabilecek fırsatları değerlendirmekten ziyade mercek altına alarak düşünmek en faydalısıdır. Bu arada eskiden beri devam eden sorunlarınız varsa, bunları geri harekette çözebilmeniz için öncelikle iyi düşünmeli, iyi bir planlama yapmalı ondan sonra yürürlüğe koymalısınız. Daha önceden size teklif edilen fakat uzun zamandır düşündüğünüz şeyler varsa bunları yerine getirebilirsiniz. Yine daha önceden kabul ettiğiniz fakat başlamakta tereddüt ettiğiniz işleri de, eksikleri var mı diye kontrol edip, her türlü olasılığa karşı önlemler aldıysanız, sizin için hakikaten olumlu olacağına inanıyorsanız geri harekette bunları yürürlüğe koymanızda mahsur yoktur.İş verimliliğiniz veya huzurunuz için size önerim öncelikle otorite konumundaki kişilerle diyalogunuzu ne olursa olsun iyi bir şekilde sürdürmektir. Güçlü insanlarla temas etmek, işinizde ilerlemek adına farklı eğitimler almak, gerekirse bir ustadan öğrenmek, konusunda tecrübeli kişilerle fikir alışverişinde bulunmaktır. Ortaklıklar konusunda ise, böyle bir düşünceniz varsa, öncelikle sözleşmelerinizi adil, eşit hak ve özgürlük duygusu altında yapmak ve konusunda deneyimli insanlarla çalışmaktır...

   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş