1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

17.04.2010 Oğlak Burcu Yorumları

Konu, 'Oğlak' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Vatan Gazetesi (17 Mart 2010)

  Arzu ettiğiniz başarıyı yakalıyorsunuz. Hiç ummadığınız birinden maddi destek göreceksiniz. Bu, sizi çok mutlu edecek. Şüpheciliğiniz ve bencil davranışlarınız yakın dostlarınızı kırıyor. Sağlığınız çok iyi.
  Aşk Yaşamı (17 Mart 2010)

  Onda farklı bir derinlik algılıyorsunuz. Ama bu gizem, kuşkulu bir merakı da doğuruyor. Duygularınızın tamamen etkisine girmemek için gösterdiğiniz direnç işe yaramayabilir.
  turk.net (17 Mart 2010)

  Uzun zamandır biriktirdiğiniz özel işlerinizi yapmanız için önemli bir fırsat bugün elinize geçebilir. İhmal etmezseniz önemli bir yükten kurtulacaksınız. Sevdikleriniz kendinizden emin ve cana yakın tavırlarınızdan çok hoşlanıyorlar. Bugün yakınlaşma fırsatını bulduğunuz birisi size uzaktan yanlış bir izlenim verdiğinizi söyleyebilir.
  Milliyet Gazetesi (17 Mart 2010)

  Son derece organize olabileceksiniz. Ailevi konular sizi meşgul ederken yerleşimle alakalı konular gündeminizi dolduracak. Bu alanda yakınların desteği ile pek çok sorunu aşacaksınız. Ancak elinizdeki maddi kaynaklar konusunda temkinli olmalı ve acele karar almamalısınız. İş hayatının önemli olduğu bu dönem sorumluluklar artıyor.
  İş Yaşamı (17 Mart 2010)

  Önümüzdeki günler sizin için stressiz ve sakin geçecek. Uzun zamandır süregelen koşuşturma, yeni bir durgunluk dönemine girecek ve bazı önemli problemleri çözmüş olmanın huzurunu yaşayacaksınız.
  Para Durumu (17 Mart 2010)

  Yakında yeni bir harcamanız var. Ama giden paranın karşılığında büyük sevinçler söz konusu. Bir alacak meselesinde çok özenli diyaloglar içine girmeniz gerekiyor.
  Dikkat (17 Mart 2010)

  Özel ilişkilere müdahale edilmez mantığıyla, sizden yardım bekleyen birine sırtınızı çeviriyorsunuz.
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  Ekim ayında ise özellikle sosyal hayatınızla ilgili hareketlilik, yeni ilişkiler içine girmeniz konusunda size destek verecek. Bulunduğunuz ortamlarda aşk ve mutluluk konularında sizi değiştirecek, sizi sahiplenecek, tutku ile bağlanacak, koruyacak, güçlü kişilerle birlikte olabilir, yeni bir aşk yaşama fırsatı bulabilirsiniz. Fakat fazla tutkulu ve hırslı davranmanız yüzünden yolunda giden ilişkileri bozma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Fazla kontrolcü davranmak sevdiğinizi olumsuz etkileyebilir.

  Kasım - Aralık aylarında ise duygularınız çok daha rahat ifade edecek, daha iyimser ve sıcak bir tavır içine gireceksiniz. Bu sevecen tavrınız sevdiğinizle olan ilişkilerinizi çok daha olumlu etkileyecek.

  2011 yılında Oğlak'ları kariyer ve maddi hayatlarında neler bekliyor?

  Jüpiter yıl boyu fırsatları sizden esirgemeyecek. Yılın büyük bir kısmında gayrimenkullerle ilgili yatırımlar konusunda size büyüme fırsatları sunacak olan Jüpiter gezegeni bu konuda size pek çok olanak vaat ediyor.

  Veya ailenizden gelen desteklerle işinizde ve kariyerinizde yeni başlangıçlar yapabilir ve büyüme imkânları elde edebilirsiniz. Yeni adımlar atabilir ve işinizi genişletme olanağı bulabilirsiniz.


  12 Mart'tan itibaren bu fırsatlar beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkabilir ve işinizde yükselebilir, işinizi değiştirebilir ve sonucunda yeni kazanç fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

  Yeni sorumluluklar alabilirsiniz...

  Yıl boyu Terazi burcunda hareket edecek olan Satürn size iş ve kariyer alanında yeni sorumluluklar, yüklerken, bir yandan da yükselmeniz için gereken iç disiplin, sabır, dayanıklılık gibi özelliklerinizi kuvvetlendirmenizi sağlayacak. bunu gibi bir çok...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş