1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

14 Kasım Pazartesi 2011 Burç Yorumları

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  14 Kasım Pazartesi 2011 Burç Yorumları ,
  14 Kasım 2011 , Günlük BURÇ Yorumları ,
  14 Kasım Pazartesi ASTROLOJİ Yorumları ,


  Koç Burcu kadınları
  Hayata ve dünyaya öylesine kuvvetle bağlıdır ki, bu bağın bir parçası da siz olduğunuz için şanslısınız.
  Bir Koç Kızına aşık olduysanız, sizin için yapılacak pek bir şey kalmamış demektir.

  Koç Burcu erkekleri
  Heyecan, macera ve yoğun duygularla dolu bir romantizmin hepsini birden istiyorsanız, Koç Erkeği tam size göre.
  Bir Koç Erkeğini daha uzaktan gördüğünüz anda tanıyabilirsiniz. Yaydığı elektrik öylesine güçlüdür ki, patlamak üzere olan bir volkanın uyandırdığı duyguyu uyandırabilir.

  Boğa Burcu kadınları
  Gerçek bir erkekseniz, Boğa Kızlarının gönlünü çalabilirsiniz. Zira o, her türlü erkek işini rahatlıkla yapabilir ve idareyi kolayca eline alabilir. Fakat, hiçbir zaman tercihi bu değildir. O, gerçek bir erkek arar.

  Boğa Burcu erkekleri
  Kadınlarla olan ilişkileriniz tersleşebilir. Bu gün ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Bir kadın tarafından ihmal edilebilir, önemsenmeyebilir ya da siz onunla kontak kurabilecek vakit bulamayabilirsiniz. Günün ikinci yarısında duygusal olarak biraz karışık olabilirsiniz. Ve bu durum size gerilimden başka birşey sağlamayabilir.


  İkizler Burcu kadınları
  İkizler burcu kızları açıkça cinsel zevklere pek ilgi duymazlar. Onun kendini ihtirasa ya da her hangi başka bir şeye ciddi şekilde kaptıracak kadar uzun süre bir yerde durması zordur.

  İkizler Burcu erkekleri
  Bir İkizler Erkeği, ayaklarınızı yerden havalandırıp gökyüzünün bulutları arasında dolaştırabilir. Kendinizi, dünyayı ve her şeyi bir anda unutabilirsiniz. Fakat, bu anın ne kadar süreceğini ne siz bilebilirsiniz, ne de karşınızdaki İkizler Erkeği… Zaten size böyle bir güvence de vermiş değildir

  Yengeç Burcu kadınları
  Biraz çılgın, biraz üzgün ve olağanüstü hayallerle doludur Yengeç Kadınları… Evet, Yengeç Kadınlarını tanımlamaya böyle başlamak mümkün. Tabii bu arada en büyük erdeminin sabır olduğunu söylemeden geçmeyeceğim.

  Yengeç Burcu erkekleri
  Yengeç erkeği mükemmel bir partnerdir. ilgilenilmeyi ve hayatın problemlerinden korunmuş olmayı çok sever.
  Bebeklik döneminden itibaren Yengeç tiplerinin hayatını etkileyen en önemli faktörün genellikle anne olduğu görülür.

  Aslan Burcu kadınları
  Aslan kızının ilginç bir yönü çok hassas ve anılara bağlı olmasıdır. Genelde popülerdir ve eğer bundan sonraki yaşamında sizin isminizi taşımak alçak gönüllülüğünü göstermesini istiyorsanız, pek çok rakibiniz olacaktır.

  Aslan Burcu erkekleri
  Siz bir erkekseniz, erkeklerle yapılacak olan gurup aktivitelerine açıksınız. İş ilişkileri, eğlenceler ve hatta birlikte maça gitmek bile olabilir. Yeni arkadaşlar edinmeye açıksınız. Hangi cinsiyette olursanız olun genel olarak maddi sıkıntı ve anlaşmazlıklardan uzak olacağınız bir dönemdesiniz.


  Başak Burcu kadınları
  Çalışma isteğinizin artması ile olaylara bakışınız yeniden değişebilir. Sabrınız ve gücünüz yerine gelecektir.

  Başak Burcu erkekleri
  Çalışma isteğinizin artması ile olaylara bakışınız yeniden değişebilir. Sabrınız ve gücünüz yerine gelecektir. sorumluluk duygunuzun yeniden kabarması ile iş ve aile yaşamınız düzene giriyor. Çalışkanlığınız ile başarı kazanacaksınız ve başarılı diyaloglar kurabilmeniz olacaktır.

  Terazi Burcu kadınları
  Terazi burcu kızları , kibar bir inandırıcılıkla fısıldıyarak konuşabilir. İpekler ve danteller giyebilir ve saçları mis gibi kokabilir. Hatta tek elinizle kaldırabileceğiniz bir yapma bebek gibi görünebilir.

  Terazi Burcu erkekleri
  Terazi erkeği,Tüm sorunlarınıza kusursuz çözümler bulacak ve sorduğunuz her soruya cevap verecektir. Ancak onda tüm genç kız rüyalarınızın cevaplarını bulacağınızı sanmayın. Onların bir kısmını değiştirecek, diğerlerini de tartışacaktır.


  Akrep Burcu kadınları
  Akrep kızının derin, gizemli bir güzelliği vardır. O mıknatıs gibi çekici, gururlu ve güvenlidir.
  Ama Oïnun gizli bir pişmanlığı vardır. Erkek olarak doğmamıştır.

  Akrep Burcu erkekleri
  Eğer bir Akrep erkeğine aşıksanız ve ihtiras sözcüğü sizi korkutuyorsa, ayakkabılarınızı ayağınıza geçirdiğiniz gibi kaçın.


  Yay Burcu kadınları
  Yay kadınları her zaman, her yerde görülen Polyanna’lardır. O heryerde yalnız yaşayacaktır. Yay kızları çok bağımsızdır. Ve her iki cinstten Yay’ların da aile bağlarına garip bir uzaklıkları vardır.

  Yay Burcu erkekleri
  Yay burcu erkeği bazı manevralarla ele geçirilebilir. Hemen hemen her zaman onun çevresinde bir kalabalık bulunur. Bu da başka bir engeldir. Ona yaklaşmak için bütün insanların arasından kendinize yol açmak zorunda kalacaksınız.


  Oğlak Burcu kadınları
  Tipik bir oğlak kızı diye bir şey yoktur. O bir müze müdürü de olabilir, eğlence için tel takıp danseden bir dansöz de olabilir. Ama ne yaparsa yapsın, ne giyerse giysin, Satürn onun bütün hareketlerine ve gizli amaçlarına hükmedecektir.

  Oğlak Burcu erkekleri
  Çevresinde kendi ördüğü tuğladan bir duvar vardır. Utangaç, ama güçlü ve çetindir. Hoştur ama müthiş ihtiraslıdır. O efsanevi sessiz, dünyevi kovboy gibi Oğlak erkeği de yalnız olmayı tercih eder gibidir. Ama değil, gerçekte yalnızlığı sevmez.

  Kova Burcu kadınları
  Bir Kova kadınını çekici kılan, onu tanımanın imkansız gibi görünmesidir. Tabii bu durum Kova Kızına gizemli bir çekicilik kazandırıyor. Fakat, sadece bilmece çözmekten hoşlananlar için… Bu kızların ne zaman ne yapacağını anlamak neredeyse imkansız gibidir.

  Kova Burcu erkekleri
  Bir Kova erkeğinin, aşıklardan beklenen davranışları göstereceğini hiç ummayın. Eğer böyle bir beklenti içindeyseniz, sizi bir dizi sarsıntı bekliyor demektir. Arkadaşlığa gelince, güvenilir bir arkadaşlıkta aradığınız herşeyi onda bulabilirsiniz. Kova erkeği herkesten hoşlanır. Herkes onun arkadaşıdır.

  Balık Burcu kadınları
  Sağa doğru uzayan sıraya girin. Ama lütfen hepiniz birden üşüşmeyin. Her erkeğe yetecek sayıda Balık Kadını bulunmayabilir. Ama bu, sırayı töreyi unutmanız için bir sebep değil ki! Sıranızı beklemek ve şansınızın yaver gitmesini dilemekten başka çareniz yok.”

  Balık Burcu erkekleri
  Zodyak’ın en anlaşılmaz erkeklerinin Balıklar’dan çıktığını söyleyebilirim. Onlara baktığınız zaman ilk aklınızdan geçenleri hafızanıza iyi kaydedin. Ve sonraki günler, duygularınızı alt üst edecek davranışlarıyla karşılaştığınız zaman sakın şaşırmayın.
   
 2. F

  Fıstık Yeni Üye

  Burçlar hakkındaki tüyolar için tşk ler herkes buna göre davransın:)
   
 3. E

  Esram Yeni Üye

  ben davranmam banane bananeeee
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş