1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

14 Ağustos 2012 Kadir Gecesi Televizyon Programları

Konu, 'Her Telden' kısmında Abdullah Bin Murat tarafından paylaşıldı.

 1. A

  Abdullah Bin Murat Yeni Üye

  _

  14.08.2012 Kadir Gecesi Özel Televizyon Programları
  Kadir Gecesi Özel Televizyon Programları 14 Ağustos 2012

  Kadi Gecesi özel televizyon programları Bu gece Kadir gecesi bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesini en güzel şekilde ihya edebilmemiz için hazırlanan birbirinden faydalı Televizyon programları hazırlandı 14 Ağustos 2012 Salı Akşamı Kadir Gecesine Özel Televizyon programları şöyle..

  Kanal 7 Kadir Gecesi Özel Programı

  İslam dünyasının en kutsal günlerinden biri olan Kadir Gecesi,Sultanahmet Camii’nden canlı olarak ekrana gelecek özel bir programla Kanal 7’de kutlanacak. Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne inmeye başladığı Kadir Gecesi Özel programında Kur’an-ı Kerim ziyafeti, en güzel ilahiler ve mevlitler ekrana gelecek, eller hep birlikte Doç. Dr. Mustafa Karataş’ın dualarıyla semaya açılacak.

  Star tv Kadir Gecesi Özel Programı

  Hafız, bestekar Halil Necipoğlu’nun sunduğu programda Kur’an-ı Kerim ziyafeti, en güzel ilahiler ve mevlitler ekrana gelecekAlişan’dan ilahiler...Semazen grubu eşliğinde gerçekleşecek programda Alişan da ilahiler okuyacak. Ramazan boyunca okunan Kuran-ı Kerim’in duasının da yapılacağı bu özel programda Halil Neciopoğlu programın bir diğer konuğu Fatih Çollak ve talebeleri ile mevlüt okuyacak.

  Atv Kadir Gecesi Özel Programı

  Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, KADİR GECESİ ÖZEL programında, Kur’an-ı Kerim’in Peygamber Efendimize gönderilmeye başlandığı bu mübarek gecenin önemi, yapılması gereken ibadetler, geceye özel duaları izleyicileriyle paylaşıyor.Bu geceyle ilgili merak edilen soru ve cevaplar, Kadir Gecesi özel duası Sultanahmet meydanından canlı yayınla 21.00’de atv ekranlarında
   
 2. B

  Bengü Yeni Üye

  Kadir gecesinde çok fazla bir program olmuyor öncesinde daha güzel programlar yapılıyordu
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş