1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

13 Kasım 2011 Terazi Burcu Pazartesi Günü Yorumu

Konu, 'Terazi' kısmında Mavi tarafından paylaşıldı.

 1. M

  Mavi Sağlık Ekibi

  13 Kasım 2011 Terazi burcu Pazartesi günü
  13 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumu Terazi
  Terazi Günlük Burç Yorumu 13 Kasım Pazartesi 2011

  [​IMG]
  Sevgili Teraziler gün boyu Yay burcunda ilerleyecek Ayın güçlü ışığı sayesinde, harekete geçmeye hazır, büyük düşünmekten yanasınızdır. Yeniliklere açık ve iyimserliğin arttığı bugün, bulunduğunuz ortama kolaylıkla uyum sağlayabilir, hayatın anlamını yaşadığınız günlük olaylar sayesinde keşfedebilirsiniz.


  Saat 13:50 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, yenilikçi düşünen, zoru elde etmek isteyen bireyin göstergesidir. Sığ sularda yüzmeye gönlünüz yoktur. Artık okyanusları keşfetmenin zamanıdır. Bu yüzden daha atak ve daha cesur davranabilirsiniz. Risk almayı sevmezsiniz. Fakat ucunda gerçekten bir yarar olacaksa bundan da çekinmezsiniz.


  Saat 15:36 Ay-Satürn olumlu görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda dengeli paylaşımın önemini gösterir. Tipik bir Terazi olarak etrafınızla olan irtibatınız oldukça güçlüdür. Özellikle ne istediğini bilen ve bildiğini ifade edebilen bir kişi gönlünüzü kolaylıkla kazanır. Sizin isteğiniz, karşınızdaki kişinin öncelikle sizi anlamaya çalışmasıdır. Size sıradan bir kişi muamelesi yapması hoşunuza gitmez.
   
 2. F

  Fıstık Yeni Üye

  Terazi burcu dengeli bir burçtur
   
 3. E

  Esram Yeni Üye

  Terazi burcu gerçekten adaletli bir burç bu nedendirki avukatlar kartlarına terazi resmini koyduruyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş