1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

12 Kasım 2011 Burç Yorumları

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Günlük Burç Yorumları 12 Kasım 2011 ,
  12 Kasım 2011 Burç Yorumları ,
  Cumartesi Burç Yorumu 12 Kasım 2011

  Koç Burcu Yorumu
  Kendinize duyduğunuz güven ilişkinize olumlu yansıyor. Bu özelliğiniz sayesinde partnerinizin kalbini bir kez daha fethediyorsunuz. Öte yandan kurduğunuz iş bağlantılarında beklediğiniz gelişmeleri elde edeceksiniz.

  Başak Burcu Yorumu
  Aile içinde bazı gereksiz tartışmalar yaşanabilir. Eski konuları ortaya çıkarmaya çalışmayın. İyimser ve olumlu olmaya özen gösterin. Aşk hayatınızda bozulan dengeleri yeniden kurabilirsiniz.

  Boğa Burcu Yorumu
  Bugün işinizle ilgili aksamalar, yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Bu olumsuz durumla başa çıkmak adına sakin kalmaya özen gösterin. Öte yandan maddi konularda zor bir süreçten geçiyor olabilirsiniz.

  Oğlak Burcu Yorumu
  Kontrolünüzde olmayan bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dikkatinizi yaşadığınız olaylara vermelisiniz. Aile içinde yaşadığınız iletişim kopuklukları gerginliklere neden olabilir.

  Akrep Burcu Yorumu
  Maddi konularda sıkıntı yaşayabileceğiniz bir süreç. Harcamalarınıza dikkat edin. Stres ve gerginliklerden uzak durmak sağlığınız açısından iyi olacak. Kariyerinizde karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

  Terazi Burcu Yorumu
  Bugün iş hayatınızda yoğun bir gün sizi bekliyor. Önemli bir toplantıya katılabilir, buradan başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz. Öte yandan hayatınızda değişiklik yapmak istediğiniz bu dönemde aşk hayatınızda bazı yeni kararlar alabilirsiniz.

  İkizler Burcu Yorumu
  Aşk hayatınızda yaşadığınız iletişim kopukluğu partnerinizle aranızda sorunlar doğmasına neden olabilir. Bu sorunlar nedeniyle büyük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu gerginliği azaltmak adına sosyal aktivitelere katılabilirsiniz.

  Aslan Burcu Yorumu
  Aşk hayatınızdaki olumlu gelişmeler sizi keyiflendiriyor. Sevdiğinizle birlikte vakit geçirebilir, günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Şansınızın arttığı bu dönemde işinizde de başarılı olmaya devam ediyorsunuz.

  Yengeç Burcu Yorumu
  Rutin işleriniz sizi zorlayabilir. İşinizle ilgili çalışmalarda yaşayabileceğiniz olumsuz gelişmelere karşı hazırlıklı olmakta fayda var. Diğer yandan partnerinizin ilgisi sizi rahatlatacak.

  Kova Burcu Yorumu
  Bugün sosyal açıdan oldukça hareketli ve eğlenceli bir gün sizi bekliyor olacak. Partnerinizle birlikte çeşitli eğlencelere katılabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

  Balık Burcu Yorumu
  Bugün kariyerinizle ilgili bazı kararlar alabileceğiniz bir gün olabilir. Maddi açıdan sıkıntıda olmanız sizde gerginliklere, huzursuzluklara neden olabilir. Ani kararlar vermekten kaçınmalısınız.

  Yay Burcu Yorumu
  Bugün çalışmalarınızda detaylara dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Gün boyunca yoğun bir iletişim trafiğinde bulunabilirsiniz. Sosyal hayatınızda ise akşam saatlerinde eğlenceli anlar yaşayabilir, stresinizi atabilirsiniz.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Burcuna göre yaşayanın vay haline bende burc yorumcusu olacam diyecegimki cici burcu bugün cici olacak :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş