1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

11 Ekim 2012 Balık Burcu Perşembe Günü Yorumu

Konu, 'Balık' kısmında BALKIZ tarafından paylaşıldı.

 1. B

  BALKIZ Yeni Üye

  11 Ekim 2012 Balık burcu Pazar Günlük Yorum
  Balık burcu Pazar Günü Yorumu 11 Ekim 2012
  Balık Burcunun Günlük Yorumu
  [​IMG]
  Sevgili Balıklar ailenizle paylaşımda bulunma, onlarla yakından ilgilenme anlamında destekleyici olan Ay-Yay burcu seyri altında güne uyanmaktasınız. Gün boyu farklılıklar yaratmaktan hoşlanabilir, bulunduğunuz ortama neşe, aktivite ve renk getirmek için emek sarfedebilirsiniz.

  Saat 13:50 itibariyle Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, yükselen arzularınız sizi fazlasıyla esir alıyor. Yenilikten, değişimden, gelişimden yanasınız. İç dünyanızda öylesine iyimser bir hava esiyor ki, sizi durdurmak, şöyle bir durup arkana ve ileriye bak desek de birilerini dinlemeniz mümkün değil. Oysaki düğümün dispozitörü Jüpiter iletişim konularında geçmiş meselelerin konuşulması anlamında destekleyici gözüküyor.

  Saat 15:36 itibariyle Ay-Satürn arasında oluşan faydalı görünüm, inandığınız bir gelecek, hayalinizi kurduğunuz bir dünya için kesinlikle mücadeleden vazgeçmemeniz gerektiğini gösteriyor. Bazı konularda kafanızın içinde hesaplamalarda bulunabilirsiniz.
   
 2. a

  alev Yeni Üye

  alın işte duygusal burç karşınızda:)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş