1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

10.06.2011 Babam Sağolsun 5. Bölüm

Konu, 'Televizyon' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Babam Sağolsun dizisinin 10.06.2011 Cuma günü oynayacak bölümünde neler olacak? İlgi ile takip edilen Babam Sağolsun canlı olarak atv ekranlarında. Diziyi internet üzerinden web sayfasındanda izleyebilirsiniz.
   
 2. a

  ayşe Yeni Üye

  Dizinin konusunu hatırlamak gerekirse çok önemli ve bizden bir dizi.

  Börekçi dükkanı olan Ali Usta’nın çocukları için ayrı ideali, çocukların ise babalarının bu idealine uymayan ayrı hayalleri var. Dişçi olmasını beklediği kızı müzisyen, börekçi olmasını ve kendi mesleğini devretmek istediği oğlu, farklı yaşamların peşinde… Hayriye Hanım ise ataerkil aile yapısını bozmayan anne rolüyle karşımızda; “babanız bilir….” börekçisini bırakmayı düşlediği oğlu dükkandan ayrılmayı planlıyor. Evlenmesini beklediği kızı ise inatla beyaz atlı prensini bekliyor. Hayırsız damadı ile de başı dertte olan Ali Usta bu büyük aileyi birarada tutmak için sürekli çaba sarfediyor. Anne Hayriye ise her Türk ailesinde olduğu gibi tüm bu çatışmaların ortasında arabulucuk görevi üstleniyor. Bu bir kuşak farkı… Geleneksel mi? Modern mi? Börekçide de işler çok farklı değil.. Hala taş fırında börek pişirmeye devam eden Ali Usta, çevresinden gelen tüm yenilenme çağrılarına da kulaklarını tıkamış durumda. Çünkü böreğin iyisi ona göre sadece taş fırında pişer. Geleneksel üretim yöntemlerini ve kaliteyi savunan küçük esnafla, modern yöntemlere geçerek büyümeyi seçen esnafın çatışması… Babam Sağolsun, günümüz Türk Ailesinin ve esnafının karşılaştığı sorunları neşeli bir dille anlatan, müptelası olacağınız yepyeni komedi diziniz olacak.
   
 3. _

  _tugba_ Yeni Üye

  Ali Usta çok şeker bir adam bugün gine gülmekten koparacak bizi.
   
 4. A

  Abdullah Yeni Üye

  Ali usta yine gülmekten koparacak bizi...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş