1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

09.10.2011 ÜDS Sonbahar Sınav Giriş Yerleri

Konu, 'Eğitim Öğretim' kısmında kaaan tarafından paylaşıldı.

 1. k

  kaaan Yeni Üye

  Ekim Ayı ÜDS Sonbahar Sınav Giriş Yerleri 2011
  2011 ÜDS Sonbahar Sınavının Giriş Yerleri
  ÜDS Sonbahar Sınav Giriş Yerleri 2011

  2011 Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı (Sonbahar Dönemi) 9 Ekim 2011 Pazar günü yapılacaktır.

  9 Ekim 2011 Pazar günü yapılacak olan 2011 Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı -Sonbahar Dönemi- sınav giriş yerleri belli oldu. ÖSYM tarafından yapılan yazılı açıklamanın ayrıntıları şöyle:

  Adaylara Sınava Giriş Belgesi gönderilmeyecektir. Adaylar sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesi ni, TC Kimlik Numarası ve şifreleri ile ÖSYM nin Aday Ä°ÅŸlemleri Sistemi internet adresinden edineceklerdir. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunacaktır. Adaylar internetten edinecekleri bu belgelerinin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmak zorundadır. Ancak belgenin arka yüzünde herhangi bir yazı, resim, işaret vb. bulunmamalıdır. Sınava Giriş Belgesi ni yanında bulundurmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Adayların sınava girecekleri binayı sınav gününden önce görmeleri yararlarına olacaktır.

  Fotoğraflı ve onaylı Özel Kimlik Belgesi olarak sadece Nüfus Cüzdanı veya Pasaport kabul edilecektir. Nüfus Cüzdanında fotoğraf ve T.C. Kimlik Numarası bulunmalı, pasaportun süresi geçerli olmalıdır. Üzerinde fotoğraf veya T.C. Kimlik Numarası bulunmayan nüfus cüzdanları ile geçerlilik süresi bitmiş pasaport kabul edilmeyecektir. Özel kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanını veya pasaportunu sınav günü yanında bulundurmayan aday, gerekçesi ne olursa olsun sınava alınmayacak; sınava alınsa bile sınavı geçersiz sayılacaktır.

  Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.
   
 2. i

  irem Yeni Üye

  ÜDS sınavına gireceklere sınavda başarılar dilerim
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş