1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

06.01.2012 Günlük Burç Yorumları

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Günlük Burç Yorumları 06.01.2012
  Burçlar 6 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları
  6 Ocak 2012 Cuma Burç Yorumunuz


  06.01.2012 Cuma Burç Yorumunuz, 6 Ocak Günlük Burç yorumları sizlerle 6 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

  6 ocak 2012 Cuma Başak burcu yorumu
  Bugün ev, aile ve partnerinle ilişkinde kendini gergin hissedebilirsin. Bazı engelleri aşman gerekebilir. Yaratıcı alanlarda ise iyimser kalabilirsin. Duygu ve düşüncelerini rahat bir biçimde sevdiğin kişilere iletebilirsin.

  6 ocak 2012 Cuma Terazi burcu yorumu
  Ev ve aile içindeki gelişmeler seni keyifli, huzurlu yapabilir, insanlarla dayanışma içersinde kalabilirsin. Aşkta ise kararlarını verirken özenli davranabilirsin adil olmak adına. İletişim açısından ise konuşmalar biraz sabır gerektirebilir.

  6 ocak 2012 Cuma Akrep burcu yorumu
  Bugün insan trafiğin yoğun olabilir, konuşmalar ve paylaşımlar seni mutlu edebilir. İnsanlarla iyi anlaşabilir, ortak noktada buluşabilirsin. Duygusal açıdan adanmışlık hissin güçlenebilir. Parasal konularda ise ayrıntıların içinde kaybolmayalım.

  6 ocak 2012 Cuma Yay burcu yorumu
  Bugün işler ve ayrıntılar seni biraz yorabilir ama sonuçlar oldukça güzel ve kazançlı olabilir. İmkanları çok çok iyi değerlendirebilirsin. İletişim açısından ise kendini biraz tutuk ve gergin hissedebilirsin, küçük şeyleri büyütmeyelim.

  6 ocak 2012 Cuma Oğlak burcu yorumu
  Bugün kendi istek ve beklentilerine göre gününü şekillendirebilirsin, bu da seni oldukça keyiflendirebilir. Duygularınla barışık kalabilirsin. Olayları ve insanları güzel idare edebilirsin. İç dünyanda ise geçmişe yönelik bazı meseleler zihnini yorabilir.

  6 ocak 2012 Cuma Kova burcu yorumu
  Bugün aşk hayatında, sevdiğin bir insanla alakalı adil bir karar alabilirsin. Ev ve aile içindeki gelişmeler seni hareketli tutabilir, iç dünyanda huzurlu olabilirsin kavradığın gerçekler eşliğinde. Parasal konularda ve arkadaşlarınla ilişkilerinde ayrıntılar seni gereksiz yere duraksatmasın.

  6 ocak 2012 Cuma Balık burcu yorumu
  Bugün iletişim kanalların açık olabilir, bu da sosyal ilişkilerine olumlu etki edebilir, güzel paylaşımlar açığa çıkabilir. Yakınlarınla bir arada olmak seni mutlu edebilir. İç dünyanda, sevdiğin bir insanla alakalı adil bir yargıya varabilirsin.

  6 ocak 2012 Cuma Koç burcu yorumu
  Bugün parasal konulardaki gelişmelere odaklı kalabilirsin. İş hayatındaki fırsatları ve imkanları güzel bir biçimde değerlendirebilirsin. Sevgi dünyanda, kararlarında adil ve makul olmaya özen gösterebilirsin bugün.

  6 ocak 2012 Cuma Boğa burcu yorumu
  Boğa burcundaki Ay bugün seni heyecanlı ve sabırsız kılabilir, olayların etkisinde kalabilirsin. Amaçladığın şeylere ulaşman, planların doğrultusunda ilerlemen kolay olabilir. İş hayatında aldığın kararlara dikkat edebilirsin.

  6 ocak 2012 Cuma İkizler burcu yorumu
  Bugün işle bağlantılı kararları alırken kendini biraz gergin hissedebilirsin. Ama yardımlaşmalar yüklerini hafifletebilir, hem maddi hem de manevi açıdan insanlarla işbirliği içersinde hareket edebilirsin. Geçmişe yönelik olay ve insanlara önem verebilirsin.

  6 ocak 2012 Cuma Yengeç burcu yorumu
  Bugün arkadaşlarına ve sosyal hayatına zaman ayırmak seni keyiflendirebilir. İnsanlarla iyi anlaşabilirsin, duygularınla uyumlu ilerleyebilirsin. Bazı insanlardan yardım, destek alırken adil olunmasının üzerinde durabilirsin.

  6 ocak 2012 Cuma Aslan burcu yorumu
  Bugün rahat ve verimli bir gün olabilir senin için. İşler ve yapılması gerekenler, kalabalık ortamlar seni yoğun tutabilir. Aşk hayatında ise özel bir insanla ilgili adil ve doğru bir karar verebilirsin, ayrıntılara takılı kalmayalım.
   
 2. K

  Kara Yeni Üye

  6 ocak 2012 burc yorumum gelecek vaad ediyor söz dinlicem :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş